Konflikt między Messim a Mbappe

0
550
Bohaterowie Finału w Katarze; z: Twitter

W mediach nie brakuje doniesień, na temat Messiego i Mbappe, ich wzajemnej relacji i tego, że piłkarze nie pałają do siebie sympatią. Czy jest konflikt między piłkarzami?

8 grudnia zeszłego roku odbył się finał mistrzostw świata w Katarze pomiędzy Argentyną i Francją. Głównymi bohaterami tego widowiska byli Leo Messi oraz Kylian Mbappe. Argentyński napastnik strzelił dwa gole, a Francuz odpowiedział na to hat-trickiem. Ostatecznie Argentyna wygrała po rzutach karnych. Messi spełnił swoje marzenie, sięgając po najważniejsze trofeum w karierze. Mbappe przeżył natomiast wielkie rozczarowanie. Czy ten mecz odbił się na relacjach pomiędzy zawodnikami?

Zobacz jeszcze: PKO Ekstraklasa na najbliższe dni

Gwiazdor PSG, stwierdził, że nie ma między nimi żadnego konfliktu.  Dalej wyjaśnia, że rozmawiał z Kylianem o meczu i świętowaniu, jakie było w Argentynie po turnieju.

– „Nie chcesz mówić o finale i rozmawiać o nim z osobą, która go przegrała. Ja też byłem po drugiej stronie i przegrałem mundial w 2014 roku. Przyjęcie w PSG? Nie lubię takich rzeczy, choć jestem za nie wdzięczny. Miło mieć uznanie wszystkich ludzi, którzy pracują w Paris Saint-Germain – powiedział.

Przeczytaj także: Odpalona rakieta w skokach treningowych w Willingen

Bazując na słowach Leo Messiego żadnego konfliktu pomiędzy zawodnikami nie ma. Wzajemne relacje wydają się zdrowe, sportowe,
a rzekoma niechęć wymyślona przez dziennikarzy.