Koszmarna kontuzja Neymara w meczu Ligue 1

0
67
Kontuzja Neymara; zdjęcie: Stopa Actu: Twitter

W meczu 24 kolejki Ligue 1 drużyna Paris Saint-Germain wygrała z Lille 4:3. W 51 minucie boisko musiał opuścić Neymar, który doznał koszmarnej kontuzji kostki.

W meczu padło aż siedem goli, Paris Saint-Germain straciło dwubramkowe prowadzenie, a w końcowych minutach wywalczyło trzy punkty.

Najważniejszym wydarzeniem spotkania była niestety kontuzja Neymara, którego prawdopodobnie czeka przerwa od futbolu. Brazylijczyk w 48. minucie padł na murawę po faulu, w którym nienaturalnie wygiął kostkę.

Przeczytaj jeszcze: Bayern pokonany w Bundeslidze

Neymar nie mógł oczywiście sam opuścić murawy. Potrzebował pomocy sztabu medycznego, który zniósł go z boiska na noszach. Wyglądało to bardzo poważnie.

Tym samym, ofensywny tercet Neymar-Messi-Mbappe znów nie będzie mógł grać razem. Wcześniej z kontuzjami zmagali się bowiem Mbappe i Messi. Gdy obaj wrócili do gry, będą musieli prawdopodobnie radzić sobie bez Brazylijczyka.

Po wygranym meczu Paris Saint-Germain umocniło się na pozycji lidera Ligue 1, gromadząc 56 punkty. W następnej kolejce drużyna zagra z Marsylią (26.02), czyli wiceliderem rozgrywek.