Król strzelców omija oferty z Premier League

0
84
Zorro piłkarskie. (zdjęcie:. Napoli, twitter)

Zanim baraże Mistrzostw Świata przejęły uwagę, był jeden zawodnik, który przykuł dużą uwagę w młynie plotek. Mówi się, że Victor Osimhen odrzucił kilka zaliczek z klubów Premier League, Napoli równolegle zadbało o to, by podnieść oczekiwania co do ceny sprzedaży, kiedy ten dzień nadejdzie. Sam 23-latek ma cel, który musi osiągnąć, zanim pozwoli sobie na niepokój.

Związek z Manchesterem United był silny tej jesieni, kiedy Cristiano Ronaldo zdecydował się na nagłe odejście, Czerwone Diabły również nie miały światowej klasy gracza.

Czytaj: Arsenal rozmawia z trzema zawodnikami

Zimowy rynek transferowy rozpoczyna się po noworocznych fajerwerkach, będzie nieco ekscytujące zobaczyć, co Erik ten Hag i jego ekipa zrobią w odniesieniu do pozycji napastnika. Victor Oshimen strzelił gola na liście życzeń giganta Premier League (9 goli w 11 meczach Serie A), ale musi uzbroić się w cierpliwość. Tej zimy reprezentant Nigerii nie zamierza się przenosić.

– Przyszłość jest teraz. Postaramy się wygrać coś wielkiego we Włoszech. Trudno wyobrazić sobie coś lepszego niż Napoli, które jest jednym z najlepszych klubów we Włoszech. W tej chwili skupiam się tylko na tym sezonie, bo jeszcze nic nie osiągnęliśmy – mówił Osimhen dla Il Mattino.

Ale są emocje, gdy 23-latek dociera do celu.

– Coś wygramy, a potem zobaczymy, co się stanie, chodzi o jednego z najgorętszych napastników sezonu w Europie.

Z ośmiopunktową przewagą w Serie A i jednym z faworytów Ligi Mistrzów, mogłoby się wydawać, że Osimhen osiągnie swój cel już w tym sezonie, ale w styczniu kluby nie będą musiały dzwonić.