Krytyka Manchesteru United po porażce z Newcastle

0
48
Newcastle United - Manchester United 2:0; zdjęcie: Zjednoczony radar: Twitter

W niedzielne popołudnie Manchester United został zasłużenie pokonany 2:0 na St. James’ Park przez Newcastle United, dzięki bramkom Joe Willocka i Calluma Wilsona.

Luke Shaw mówi, że to „niedopuszczalne”, że Manchester United przegrał z Newcastle i nie pokazał wystarczająco „pasji, chęci, głodu i nastawienia”.

Czerwone Diabły grały słabo, tym samym czwarte miejsce w tabeli może stać się piąte, jeśli Tottenham uniknie porażki z Evertonem w poniedziałkowy wieczór.

– Myślę, że Newcastle jest bardzo dobrą drużyną, ale nie sądzę, że wygrali dzisiaj mecz pod względem jakości – powiedział Shaw w rozmowie ze Sky Sports po meczu.

Zobacz jeszcze: Czy to powrót najlepszej wersji Benzemy?

Wygrali to dzięki pasji, pożądaniu, głodowi, nastawieniu i mieli wyższą motywację niż my. To był wielki mecz i chcieli go bardziej.

Czuję, że mówię to samo za każdym razem, gdy przegrywamy. To nie było wystarczająco dobre. W Manchesterze United to niemożliwe.

Myślę, że jest to niedopuszczalne i wszyscy możemy to przyznać. To nie jest to, czym chcemy być.

W wielkich meczach takich jak ten potrzebujesz motywacji, pasji, głodu i nastawienia, ponieważ jest to niezwykle trudne miejsce. Jeśli tego nie damy, będziemy cierpieć i to było oczywiste na boisku.

Nie stworzyliśmy zbyt wiele, szczerze mówiąc, i myślę, że można powiedzieć, że to było przed międzynarodowym dziobem. Obniżyliśmy poziomy i dzisiaj było jasne, że poziomów ich nie było.

Mamy trzy dni na odrobienie strat, ponieważ Brentford będzie bardzo trudnym meczem.

Przeczytaj także: Anże Lanisek wyszedł na podium z Dawidem Kubackim

Menedżer Erik ten Hag zgodził się ze swoim graczem, dodając: Nienawidzę tego mówić, byli dziś lepsi. Zwłaszcza w determinacji, pasji i pożądaniu. W tym tygodniu chcieli wygrać więcej. Więc wygrali.

Mieliśmy swoje okazje, ale potem trzeba iść po bramkę z determinacją, którą zrobili. To nie było wystarczająco dobre. Daliśmy im zbyt wiele szans.

W przeszłości byliśmy lepsi. Musisz być głodny, dawać z siebie wszystko, w każdym meczu. Nasza gra ofensywna nie była wystarczająco dobra”.