Lazio zainteresowane pozyskaniem napastnika Manchesteru United Masona Greenwooda

0
7
Mason Greenwood może zostać w ciepłej Hiszpanii; zdjęcie: Voce Laziale: Twitter

Mason Greenwood otrzymał ofertę ucieczki z Manchesteru United w ostatnim dniu okna transferowego.

21-latek jest zawieszony przez United od stycznia 2022 roku po tym, jak został aresztowany, a następnie oskarżony przez policję w Manchesterze o próbę gwałtu, kontrolowanie zachowania i napaść.

Wszystkie zarzuty przeciwko Greenwoodowi zostały wycofane w lutym, ale United zdecydowali się przeprowadzić własne dochodzenie i po tym, jak zarówno klub, jak i zawodnik ogłosili, że odejdzie, dyrektor generalny Richard Arnold napisał list otwarty do fanów w tej sprawie.

Przeczytaj: Barcelona osiągnęła porozumienie w sprawie gwiazdy Atletico Madryt Joao Felixa

Ponieważ żaden angielski klub nie jest gotowy zaoferować mu szansy na wskrzeszenie kariery, w ostatnich tygodniach coraz prawdopodobny staje się transfer za granicę.

Według Fabrizio Romano, Lazio złożyło formalne zainteresowanie w United, którzy są gotowi podjąć decyzję przed zamknięciem okna.

Tymczasem United wciąż mają nadzieję na uzupełnienie składu przed zamknięciem okienka.

Po tym, jak umowa o pozyskaniu Marca Cucurelli na zasadzie wypożyczenia z Chelsea upadła w czwartek, ale United szybko podjęli działania, aby zabezpieczyć usługi Tottenhamu poza łaską Sergio Reguillona, który ma dziś przejść badania medyczne.

Ten Hag ma również nadzieję na pozyskanie Sofyana Amrabata na zasadzie wypożyczenia z Fiorentiny, chociaż Manchester United stoi teraz w obliczu późnej konkurencji ze strony Fulham.

Przeczytaj: Piłkarz Manchesteru United może zagrać w beniaminku Serie A