Legenda Man United wymienia zawodnika, który miał najgorszy mecz w historii klubu przeciwko Liverpoolowi

0
93
Man Utd w końcu zwolni Phila Jonesa po 13 występach w ciągu czterech lat i żadnym występie w tym sezonie. (zdjęcie: RatingBet, Twitter)

Legenda Manchesteru United, Patrice Evra, stwierdził, że Casemiro miał swój najgorszy mecz dla klubu w porażce z Liverpoolem w weekend.

Reprezentant Brazylii był znakomity dla Man Utd od czasu przejścia latem z Realu Madryt, ale nietypowo wypadał z gry w meczu 7-0 na Anfield.

Czytaj: Video: Harvey Elliott natychmiast staje się legendą Liverpoolu, subtelnie żartując z gwiazdy Man Utd

Evra uważa, że był to najgorszy występ Casemiro od czasu przeprowadzki na Old Trafford, i że było to coś, na co drużyna Erika ten Haga nie mogła sobie pozwolić, ponieważ jest on zbyt ważny dla zespołu.

Evra omawiał mecz z inną legendą United, Rio Ferdinandem, w programie Vibe with Five na YouTube, sugerując, że zespół jest już zbyt zależny od Casemiro…

Wszyscy eksperci zgodzili się, że zmęczenie było z pewnością problemem również dla United, które rozegrało ostatnio tak wiele meczów dzięki dotarciu do finału Pucharu Carabao i wciąż występowaniu zarówno w Pucharze Anglii, jak i Lidze Europy.

Mimo to jasne jest, że będą potrzebować Casemiro, aby spisał się lepiej, jeśli mają pozostać tak imponujący, jak w ostatnich tygodniach.

Czytaj: Chwila grozy w United przed meczem z Realem Betis