Legenda Realu Madryt odrzuciła Bayera. On już wie, gdzie chce grać

0
0
Bayer Leverkusen jest zainteresowany Nacho Fernándezem. (zdjęcie: Seputar Real Madrid, x)

Real przygotowuje się do pożegnania w letnim oknie transferowym ze swoim obrońcą i kapitanem Nacho Fernándezem, a zawodnik zaczął już zastanawiać się nad opcjami kontynuowania kariery.

34-letni środkowy obrońca i jego agenci rozważają już różne możliwości, ale jedną opcję Nacho odrzucił. Według Relevo, skontaktowali się z nim przedstawiciele Bayera, ale usłyszeli odmowę. Obrońca ma już dość gry na najwyższym poziomie i chce grać w lidze plasującej się niżej.

Bayer jest zainteresowany pozyskaniem latem Nacho Fernándeza z Realu Madryt na darmowy transfer, jednak piłkarz odmówił przejścia do tego klubu.

CZYTAJ: Gwiazda Bayeru skłania się ku opuszczeniu klubu latem

Wiele więc wskazuje na to, że Nacho może zakończyć karierę w MLS lub Arabii Saudyjskiej, jednak sam zawodnik bardziej skłania się ku lidze północnoamerykańskiej. Środowisko obrońcy rok temu przeprowadziło pewne ruchy do MLS, ale wtedy on zdecydował się pozostać w Realu Madryt.

Klub, który byłby skłonny zaprosić 34-latka, musiałby jednak zbliżyć się do pensji Fernándeza w Realu Madryt, a biorąc pod uwagę górny pułap wynagrodzeń w MLS, byłoby to trudne.

CZYTAJ: Inter Miami nie pokonał Orlando City bez Messiego