Lider Manchesteru United opuści zespół, jeśli klub nie spełni jego żądań

0
0
Bruno Fernandes dostanie podwyżkę i nowy kontrakt w Manchesterze United? (zdjęcie: jazza, x)

Pomocnik Manchesteru United, Bruno Fernandes, był jednym z najlepszych zawodników „Czerwonych Diabłów” w Premier League w zeszłym sezonie, mimo że jego pensja nie jest najwyższa w drużynie. Portugalczyk był zdeterminowany, aby temu zaradzić.

Pomocnik podobno jest gotowy przedłużyć umowę z Manchesterem United, która wygasa w 2026 roku, żąda jednak podwyżki. Obecna pensja Fernandesa wynosi 12,5 miliona funtów rocznie, a zawodnik chce otrzymywać wynagrodzenie mniej więcej na tym samym poziomie co Casemiro, którego pensja wynosząca 18,2 miliona funtów rocznie jest najwyższa w drużynie.

Bruno Fernandes byłby zainteresowany podpisaniem nowego długoterminowego kontraktu z Manchesterem United, jednak klub niechętnie zaoferuje mu nową lukratywną umowę, ponieważ INEOS stara się zmniejszyć ogólne wydatki na pensje zawodników.

CZYTAJ: Manchester United ustanowił niechlubny klubowy rekord w erze Premier League

Według Football Transfers, Manchester United raczej nie zdecyduje się na tak znaczącą podwyżkę, zwłaszcza że we wrześniu piłkarz skończy 30 lat. Dlatego Fernandes może zgodzić się na ofertę klubów saudyjskich, które bez problemu są gotowe sprostać wymaganiom finansowym Portugalczyka.

CZYTAJ: Czy Bruno Fernandes ponownie połączy siły z Cristiano Ronaldo?