Liga Mistrzów: Messi dogonił Lewandowskiego

0
978
zdjęcie/źródło: https://www.marca.com/en/football/barcelona/2018/11/26/5bfc440ee2704efe9c8b462d.html

Przez chwilę Robert Lewandowski był liderem klasyfikacji strzelców w Ligi Mistrzów. Wszystko zmieniło się po meczu Barcelony z PSV Eindhoven. Podczas tego spotkania Leo Messi strzelił gola, dzięki któremu dogonił polskiego piłkarza.

Przez chwilę to Lewandowski był liderem klasyfikacji najlepszych strzelców Ligi Mistrzów. Polak wywalczył sobie tę pozycję po tym, jak we wtorkowym spotkaniu z Benficą strzelił dla Bayernu 2 gole. Bayern wygrał ostatecznie spotkanie 5:1.

Leo Messi szybko jednak dogonił Polaka.  Strzelając gola w środowym spotkaniu, Messi zrównał się z Lewandowski i teraz obydwoje są liderami klasyfikacji strzelców z 6 trafnymi strzałami na koncie.

Oto jak przedstawia się klasyfikacja pierwszych 25 najlepszych strzelców Ligi Mistrzów:

zdjęcie: źródło

Jak widać obecnym zagrożeniem dla Messiego i Lewandowskiego jest Edin Dzeko. Piłkarz AS Roma ma na swoim koncie 5 skutecznych strzałów i zajmuje 2. miejsce w klasyfikacji.

Na najniższym stopniu podium w klasyfikacji strzelców Ligi Mistrzów znajdują się m.in. Harry Kane z Tottenham Hotspur czy były kolega Messiego z drużny Neymar, który obecnie gra w Paris Saint-Germain.

Oczywiście na powyższym zdjęciu każdy znajduje się na innym miejscu. Jednakże my zsumowaliśmy te miejsca i opisujemy to według tego ile zawodników strzeliło daną ilość goli. To dlatego napisaliśmy, że Polak i Argentyńczyk są jednocześnie liderami, ponieważ mają taką samą liczbę strzelonych goli. Podobnie jest z 3. miejscem, gdzie aż 6 zawodników ma taką samą liczbę celnych strzałów.

Przed piłkarzami kolejne spotkania, a my mamy nadzieję, że Lewandowski będzie regularnie strzelać i ucieknie wszystkim rywalom daleko w przód.

 

 

 

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj!

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl