Liverpool „docenia” 23-letniego asa Bundesligi, możliwy letni ruch

0
52
Liverpool jest zainteresowany pozyskaniem Evana Ndicki. (zdjęcie: Liverpool, Twitter)

Obrońca Eintrachtu Frankfurt, Evan Ndicka został powiązany z odejściem z niemieckiego klubu, a Liverpool podobno ma go na oku.

23-letniemu obrońcy pozostało sześć miesięcy kontraktu. Odejdzie on pod koniec sezonu na zasadzie wolnego transferu.

Czytaj: Trzy medale dla Polski na koniec Halowych Mistrzostw Europy w Stambule

Ben Jacobs wyjawił GiveMeSport, że Liverpool jest wielbicielem 23-latka i mógłby go pozyskać za darmo.

W wywiadzie dla GMS powiedział: „Na przeciwległym biegunie masz zawodnika takiego jak Evan Ndicka, którego możesz pozyskać na zasadzie wolnego transferu”.

„I to jest dokładnie ten rodzaj gracza, którego Liverpool kocha, ponieważ wie, jaka jest jego wartość. Doceniają tamtejszy talent, więc wiedzą, że warto mu się przyglądać.”

Ndicka spisał się w tym sezonie dość dobrze dla niemieckiego klubu i może okazać się przydatnym zawodnikiem w składzie Liverpoolu.

The Reds będą musieli dodać więcej głębi i jakości do swojej defensywy, a pozyskanie gracza Bundesligi na zasadzie darmowego transferu może okazać się mądrą decyzją.

Czytaj: Zaręczyny na treningu Igi Świątek na Indian Wells

Joel Matip i Joe Gomez znacznie się cofnęli w tym sezonie, a Jürgen Klopp powinien postarać się o poprawę w nadchodzących miesiącach. Ndicka jest wystarczająco młody, aby dalej się rozwijać, a Klopp mógłby pomóc mu rozwinąć się jako zawodnik.

Możliwość dołączenia do czołowego klubu Premier League może być kuszącą propozycją, a the Reds z pewnością mają środki finansowe, aby zaoferować mu lukratywny kontrakt.

Evana Ndickę znajdzie się w Liverpoolu?