​Liverpool łączony z sensacyjnym transferem Kyliana Mbappé

0
1
Liverpool jest łączony z szokującym posunięciem w sprawie ściągnięcia Kyliana Mbappe z PSG. (zdjęcie: MOÏSE, X)

Obecnie krążą pogłoski, że Liverpool rozważa sensacyjny ruch w sprawie ściągnięcia Kyliana Mbappé z PSG po zgłoszonym wycofaniu się Realu Madryt.

W związku z zaskakującym obrotem wydarzeń, krążą plotki, że Liverpool rozważa sensacyjny ruch w sprawie pozyskania Mbappe z Paris Saint-Germain (PSG) po zgłoszonym wycofaniu się Realu Madryt z wyścigu.

Chociaż potencjalny transfer Mbappe byłby niewątpliwie hitem, Real Madryt podobno zdecydował się nie angażować francuskiej supergwiazdy w nadchodzące lato, kiedy stanie się on wolnym agentem. Czeka na ruch z jego strony. To piłkarz musi wyjść z inicjatywą.

CZYTAJ: Real Madryt czeka na ruch Kyliana Mbappe

Mówi się, że na decyzję Realu Madryt miały wpływ istotne wymagania kontraktowe Mbappe, w tym roczna pensja po opodatkowaniu w wysokości 35 mln euro (30,5 mln funtów/38 mln dolarów) oraz znaczna opłata za rejestrację w wysokości około 100 milionów euro (87 milionów funtów/108 milionów dolarów). Te żądania finansowe skłoniły Liverpool do ponownego rozważenia potencjalnego ruchu za Mbappe, co ponownie rozpaliło spekulacje, które krążyły jeszcze latem ubiegłego roku.

Mbappe, wieloletni kibic Realu Madryt, był celem hiszpańskiego klubu w wielu oknach transferowych. Wydaje się jednak, że obecne wymagania finansowe sprawiły, że pościg jest niepraktyczny dla Realu Madryt, co stworzyło Liverpoolowi szansę na włączenie się do walki.

Napastnik PSG, który dorastał w otoczeniu plakatów przedstawiających Cristiano Ronaldo w swojej sypialni, od dawna kojarzony jest z przeprowadzką do Hiszpanii. Mimo to niedawny rozwój wydarzeń sugeruje, że w grę wchodzi przeniesienie się do angielskiej Premier League.

Liverpool zaczyna celować w Kyliana Mbappé. Klub i Jürgen Klopp są zakochani w zawodniku i szukają nowych liderów do zespołu.

CZYTAJ: Mbappé wyprzedził Zlatana Ibrahimovicia i Edena Hazarda w księdze rekordów Ligue 1

Oczekuje się, że Kylian Mbappe wystąpi podczas przerwy międzynarodowej w nadchodzących meczach Francji z Gibraltarem i Grecją, po czym wróci do gry PSG 24 listopada przeciwko Monaco.

Potencjalny transfer do Liverpoolu stanowi ekscytujący zwrot w przyszłości Mbappe, a entuzjaści piłki nożnej będą z niecierpliwością śledzić rozwój wydarzeń w nadchodzących miesiącach.