Liverpool ujawnia swój kolejny cel transferowy

0
5
Liverpool wykazał zwiększone zainteresowanie pomocnikiem Fluminese, Andre. (zdjęcie: liverpool, twitter)

Liverpool uważnie obserwuje André, gwiazdę Fluminense jako alternatywną opcję za Romeo Lavię po odrzuceniu ich oferty.

Liverpool ujawnił swój kolejny cel transferowy, kontynuując pogoń za wzmocnieniami pomocników, donosi Goal. Po odrzuceniu przez Southampton ich ulepszonej oferty w wysokości 41 milionów funtów (52,32 miliona dolarów) za Romeo Lavię, the Reds uważnie obserwują gwiazdę Fluminense, André, jako alternatywną opcję.

Początkowa oferta Liverpoolu w wysokości 37 milionów funtów (48 milionów dolarów) za Romeo Lavię została odrzucona przez Southampton, a ich nowa oferta w wysokości 41 milionów funtów, w tym dodatki, również została odrzucona, ponieważ nie spełnia wyceny The Saints w wysokości 50 milionów funtów (64 miliony dolarów). Pomimo niepowodzenia, Liverpool nadal chce wzmocnić swoją pomoc i bada inne opcje na rynku transferowym.

CZYTAJ: PSG planuje złożyć oficjalną skargę do FIFA przeciwko Realowi Madryt!

André, który obecnie gra w brazylijskim klubie Fluminense, zwrócił na siebie uwagę skautów Liverpoolu, a klub uważnie monitoruje jego występy. 24-letni pomocnik może być potencjalną opcją rezerwową, jeśli negocjacje z Southampton w sprawie Lavii okażą się nieudane.

Potrzeba wzmocnienia pomocy stała się dla Liverpoolu pilniejsza po odejściu Fabinho i Jordana Hendersona, którzy przenieśli się odpowiednio do Al-Ittihad i Al-Ettifaq. Chociaż klub pozyskał już Alexisa Maca Allistera i Dominika Szoboszlaia, Jürgen Klopp jest chętny do dodania większej głębi i jakości do swojego składu przed nowym sezonem.

CZYTAJ: EA Sports FC 24: Cristiano Ronaldo i Lionel Messi nie znaleźli się w pierwszej dziesiątce

Podczas gdy Liverpool przygotowuje się do przedsezonowego meczu towarzyskiego z Bayernem Monachium w środę, klubowe negocjacje transferowe wciąż trwają. To, czy będą nadal ścigać Lavię, czy skupią się na André, dopiero się okaże. Fani Liverpoolu będą z niecierpliwością czekać na dalsze informacje, ponieważ letnie okienko transferowe dobiega końca.

Brak postów do wyświetlenia