Liverpool znalazł następcę Salaha w Bundeslidze

0
8
Liverpool jest „zainteresowany” Omarem Marmoush z Eintracht Frankfurt. Czy to on zastąpi Salaha? (zdjęcie: liverpool, twitter)

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Liverpool będzie mógł latem sprzedać Mohameda Salaha do Arabii Saudyjskiej za bardzo, bardzo duże pieniądze, a na Anfield zaczęli już szukać potencjalnego następcy Egipcjanina.

I takiego zastępcę, według FootballTransfers, Liverpool znalazł w Bundeslidze i jest nim napastnik Eintrachtu Frankfurt Omara Marmousha, który według wielu wskaźników przewyższa nawet głównego strzelca mistrzostw Niemiec, Harry’ego Kane’a.

Według kompleksowej analizy przeprowadzonej przez SciSports, napastnik jest drugim najlepszym strzelcem Bundesligi, ustępując jedynie Denizowi Undav ze VfB Stuttgartu.

CZYTAJ: Liverpool i Man United walczą o podpisanie kontraktu z niemieckim geniuszem

Co ciekawe, 25-letni Marmoush jest rodakiem Salaha. Wcześniej informowano, że Eintracht jest gotowy pożegnać się z zawodnikiem za kwotę około 30 mln euro, a obecnie kwota ta wynosi od 50 do 60 mln euro.

„Kluby La Liga, Premier League i Serie A monitorują sytuację 25-letniego egipskiego napastnika Eintrachtu Frankfurt, Omara Marmousha” – napisał Ekrem Konur na X.

CZYTAJ: Legendarny piłkarz odchodzi z Milanu i będzie grać w MLS