Man City i Newcastle mogą pobić rekord transferowy Wolverhampton

0
0
Wilki są gotowe zażądać klubowej rekordowej kwoty 60 milionów funtów za Pedro Neto, który latem jest celem Manchesteru City i Newcastle. (zdjęcie: Transfer Sector, x)

Wolverhampton stoi przed koniecznością dorobienia się, aby poczuć się pewniej podczas letniej kampanii transferowej i tutaj drużynie Gary’ego O’Neilla mogą pomóc Manchester City i Newcastle, które rozpoczęły walkę o lidera „Wilków”.

Oba kluby celują w skrzydłowego Wolverhampton Pedro Neto, jednak według The Telegraph, „Wilki” są gotowe wypuścić Portugalczyka jedynie za kwotę co najmniej 60 milionów funtów, co byłoby rekordowym transferem dla Wolves.

Pedro Neto cieszy się zainteresowaniem Manchesteru City i Newcastle. „Wilki” zażądają za skrzydłowego 60 milionów funtów.

To prawie cztery razy tyle, niżeli „Wilki” zapłaciły za niego Lazio w 2019 roku. Wtedy bowiem kosztował niecałe 16 milionów funtów.

CZYTAJ: Pep Guardiola oświadczył, że jest skłonny opuścić Manchester City

Klub niedawno wykorzystał zainteresowanie Manchesteru City Matheusem Nunes, sprzedając go drużynie „The Citizens” we wrześniu ubiegłego roku za 53 miliony funtów. Tym samym Wolverhampton będzie w dalszym ciągu odnotowywać zyski, po tym jak wykazał się już pozytywną stroną zasad rentowności i zrównoważonego rozwoju na poziomie 140 milionów funtów.

CZYTAJ: Pep Guardiola został czwartym menedżerem, który sześciokrotnie zdobył mistrzostwo Anglii