Man United ma wiatr w żaglach i planuje dwa gigantyczne transfery latem

0
28
(zdjęcie: united, twitter)

Napastnik i pomocnik znajdują się na szczycie listy zakupów Erika ten Haga, który chce utrzymać tempo sezonu, który zapowiada się na bardzo udany.

Erik ten Hag chce dokonać co najmniej dwóch dużych transferów tego lata, aby utrzymać rozwój Manchesteru United w przyszłym sezonie.

Zarząd klubu chce nadać priorytet nowemu strzelcowi, a Ten Hag również naciska na wzmocnienie pomocnika. United będzie również szukać środkowego obrońcy, który wzmocni obronę, jeśli kapitan Harry Maguire odejdzie.

Czytaj: Ferguson wskazuje na jedną słabość United

Manchester Evening News ujawnił w styczniu, że Man United sporządził listę zawodników, których są skłonni sprzedać, i wiele wskazuje na to, że klub planuje większą sprzedaż niż zakupy przed następnym sezonem. Zarówno z myślą o równowadze w klubie, jak i pozostaniu w ramach zasad finansowych Premier League i UEFA.

Czy latem w końcu Man United uda się pozyskać Harry’ego Kane’a? (zdjęcie: spurs, twitter)

United jest bardzo zainteresowany napastnikiem Napoli, Victorem Osimhenem, i ślini się na widok piłkarza Tottenhamu. Harry’ego Kane’a od kilku lat.

Czytaj: Oto pełna lista zwycięzców FIFA The Best

Ten Hag był również pod wrażeniem Benfici i Portugalczyka Goncalo Ramosa i wierzy, że piłkarz Ajaxu, Mohammed Kudus, ma cechy, które pozwolą mu przodować w Premier League.

Maguire, Anthony Martial i Alex Telles są wśród graczy, których United planuje sprzedać. Kapitan klubu Maguire wystartował w tym sezonie tylko dziewięć razy dla United, a Martial opuścił 28 z 40 meczów United.