Manchester United celuje w tego zawodnika Bayernu Monachium

0
21
Manchester United obserwuje Leona Goretzkę. Angielski klub podejmie próbę pozyskania tego pomocnika. (zdjęcie: mega sports, twitter)

Manchester United zwrócił uwagę na pomocnika Bayernu Monachium, Leona Goretzkę, gdy chcą wzmocnić swój skład, donosi Goal. Czerwone Diabły monitorują reprezentanta Niemiec, który może stać się dostępny tego lata, jeśli Bayernowi Monachium uda się pozyskać Declana Rice’a z West Hamu.

Bayern Monachium pojawił się jako pretendent do wyścigu o podpisanie kontraktu z kapitanem West Hamu, Declanem Rice. Ewentualne pojawienie się kolejnego pomocnika na Allianz Arenie otworzyłoby drzwi do odejścia Goretzki. Według niemieckiego Sky Sports, 28-latkowi trudno było zdobyć zaufanie nowego trenera Thomasa Tuchela, co skutkowało ograniczonym czasem gry w drugiej połowie sezonu 2022-23.

CZYTAJ: Robert Lewandowski z Trofeo Pichichi

Ponieważ pojawiają się wątpliwości co do przyszłości Goretzki, uważa się, że jest wiele czołowych klubów za granicą, które mają go na swoim radarze, jednym z nich jest Manchester United. Bardzo uważnie obserwują jego sytuację, a kiedy zdadzą sobie sprawę, że Goretzka naprawdę odejdzie, United szybko sięgnie po telefon. Goretzka jest w Bayernie od 2018 roku, rozegrał w tym klubie 179 meczów. Jednak pomocnik ostatnio spadł w hierarchii w Bawarii.

To nie byłby pierwszy raz, kiedy Manchester United pozyskał pomocnika z Bayernu Monachium. W styczniu udało im się załatwić wypożyczenie dla austriackiej gwiazdy Marcela Sabitzera. Wygląda na to, że w nadchodzącym letnim okienku transferowym mogą ponownie podążać znajomą ścieżką, ponieważ United chce wzmocnić swój skład.

CZYTAJ: Niespodzianka transferowa w FC Bayern

Pościg za Leonem Goretzką wskazuje na ambicje Manchesteru United, aby wzmocnić swoje opcje pomocy, dodając głębi i jakości do swojego składu. W miarę zbliżania się okienka transferowego, fani będą z niecierpliwością patrzeć, czy Czerwone Diabły mogą zabezpieczyć usługi utalentowanego niemieckiego pomocnika.

Brak postów do wyświetlenia