Manchester United chce ukraść tę gwiazdę Realowi Madryt

0
3
Manchester United chce pozyskać Estêvão Williana. Walczy o niego także Real Madryt. (zdjęcie: UtdDistrict, X)

Real Madryt aktywnie eksploruje rynek brazylijski w poszukiwaniu wzmocnień dla swojego zespołu. Wcześniej Rodrigo przeniósł się na Santiago Bernabéu z tamtejszej Serie A, w najbliższej przyszłości Endrick zrobi to samo, a teraz Los Blancos obserwują innego zawodnika.

Carlo Ancelotti chce pozyskać 16-letniego geniusza z Palmeiras Estevao Williana, zwanego przez lokalną prasę „Messinho”, ale według Defensa Central, także Manchester United bacznie go obserwuje.

Aby go zdobyć, Sir Jim Ratcliffe jest gotowy wyłożyć bajeczne sumy pieniędzy. Zgłoszono opłatę w wysokości 60 milionów euro, podczas gdy Czerwone Diabły planują zapłacić aż 90 milionów euro, aby uczynić go długoterminową inwestycją dla klubu.

CZYTAJ: Manchester United mógłby sprowadzić trenera z drużyny Championship

Największe kluby zwróciły na niego uwagę na Mistrzostwach Świata do lat 17, gdzie Willian strzelił dwa gole i zanotował trzy asysty w pięciu meczach dla reprezentacji Brazylii.

CZYTAJ: Robert Kubica wraca do European Le Mans Series

Chcą go wszystkie duże kluby. Ten sam poziom talentu, co wczesny Neymar. Lepsza perspektywa niż Endrick. Nazywany „Messinho”. Estêvão Willian jest supergwiazdą. Przyszły zdobywca Złotej Piłki. To, co potrafi ten chłopak, jest wyjątkowe i jego przeznaczeniem jest zdobycie szczytu.