Manchester United finalizuje transfer hiszpańskiego obrońcy

0
2
Erik ten Hag po meczu z Fulham: dla nas jest to bardzo ważne zwycięstwo. (zdjęcie: united, X)

Z ostatniej chwili: Manchester United zabezpiecza umowę wypożyczenia hiszpańskiego obrońcy Sergio Reguilona z Tottenhamu Hotspur.

Manchester United kończy pozyskiwanie lewego obrońcy Tottenhamu Hotspur Sergio Reguilona, aby rozwiązać kryzys lewego obrońcy. Czerwone Diabły po zaledwie trzech meczach pozostają bez lewego obrońcy z powodu kontuzji Luke’a Shawa i Tyrela Malacii.

Według doniesień Fabrizio Romano, Czerwone Diabły oficjalnie zgodziły się na ściągnięcie Reguilona z Tottenhamu Hotspur. Dziennikarz BBC David Ornstein również potwierdził tę wiadomość.

CZYTAJ: Manchester United sprzedał środkowego obrońcę do Luton

Początkowym celem Manchesteru United był Marc Cucurella z Chelsea. Jednak umowa ta prawdopodobnie upadnie, ponieważ Czerwone Diabły chcą, aby umowa została rozwiązana w styczniu. Chelsea odrzuciła tę ofertę, co oznacza, że były zawodnik Brighton prawdopodobnie pozostanie na Stamford Bridge.

Obecnie jedynym lewym obrońcą Manchesteru United jest Diogo Dalot. Dlatego pozyskanie Reguilona to raczej zakup obowiązkowy, który może w krótkim czasie wykonać zadanie dla Erika ten Haga. Holender nadal będzie wolał Shawa, gdy angielski obrońca powróci w styczniu. Z tego też powodu chce rozwiązania kontraktu w ramach umowy, gdyż nie chce, aby na funduszu płac klubu znajdowało się zbyt wielu zawodników.

CZYTAJ: Lazio zainteresowane pozyskaniem napastnika Manchesteru United Masona Greenwooda

Manchester United, poza Reguilonem, nadal poszukuje pomocnika. Mówi się o rozmowach z Sofyanem Amrabatem z Fiorentiny i Pierre-Emile Hojbjergiem z Tottenhamu Hotspur. Czas pokaże, kto, jeśli w ogóle, trafi na Old Trafford.