Manchester United podjął decyzję, czy natychmiast zwolnić Erika ten Haga

0
0
Man United czeka. Nie zwolni Ten Haga przed kluczowym meczem. (zdjęcie: Shuga, X)

W hierarchii Manchesteru United trwają decyzje dotyczące podjęcia drastycznych kroków w sprawie Erika ten Haga po wczorajszej upokarzającej porażce z Crystal Palace (0:4) w Premier League.

Jak podaje Daily Mail, klub doszedł do wniosku, że nie zwolni obecnego głównego trenera przed finałem Pucharu Anglii, pomimo wezwań legend „Czerwonych Diabłów” do szybkiego rozstania się z trenerem.

Po miażdżącej porażce z Crystal Palace, byłe gwiazdy klubu Paul Scholes i Michael Owen nawoływały do natychmiastowego zwolnienia holenderskiego specjalisty.

Po wczorajszej porażce, Manchester United spadł na ósme miejsce w tabeli Premier League, ustępując na siódmej pozycji Chelsea.

25 maja Manchester United zmierzy się z Manchesterem City o zwycięstwo w finale Pucharu Anglii. W Premier League, „Czerwone Diabły” mają do rozegrania jeszcze trzy mecze.

CZYTAJ: Ujawniono cenę, za jaką Juventus jest skłonny pozyskać piłkarza Man United

Erik ten Hag nie może się doczekać, aż pozna swój los jako menadżer Manchesteru United. Sir Jim Ratcliffe i jego zespół kierowniczy rozważają wszystkie opcje – nie dając Ten Hagowi żadnych zapewnień, że pozostanie u władzy. Istnieje obawa, że Ten Hag stracił zaufanie części swojego składu.

CZYTAJ: Manchester United celuje w napastnika Realu Madryt