Manchester United spotkał się z zawodnikiem, który potwierdza, że ​​Harry Maguire jest na wylocie

0
26
Axel Disasi

Chociaż Harry Maguire poprawił się i otrzymał pochwały zarówno od prasy, jak i menedżera Manchesteru United, Erika ten Haga, niewielu wierzy, że zostanie na Old Trafford. Dodatkowym tego dowodem są zintensyfikowane prace klubu nad znalezieniem alternatywy.

Środkowy obrońca nie wydawał się szczęśliwy, odkąd wpadł w tarapaty podczas wakacji w Grecji w sierpniu 2020 roku. Po bójce w barze z przyjaciółmi na Mykonos, Maguire został aresztowany, a później uznany za winnego napaści na policjanta, stawiania oporu podczas aresztowania i próby przekupstwa.

Czytaj: Cała „drużyna piłkarska” może opuścić Inter Mediolan

Wcześniej informowano, że Manchester United jest zainteresowany odnoszącym sukcesy środkowym obrońcą Monako, Axelem Disasi. Teraz Foot Mercato pisze, że polowanie klubu na obrońcę nasiliło się.

Właśnie takiego zawodnika szuka United.

Mówi się, że doszło do spotkania przedstawicieli klubu z Manchesteru z doradcą zawodnika. Według Foot Mercato, cena powinna wynieść około 227 mln PLN.

Wcześniej był pytany o Premier League przez RMC Sport.

„Lubię Anglię. To bardzo emocjonująca liga. Powiedziałbym, że to moja ulubiona” – powiedział Disasi.

Disasi ma obecnie kontrakt ważny do 2025 roku. 25-letni Francuz dołączył do Monako w 2020 roku i wcześniej reprezentował Paris FC i Reims.

Czytaj: United uważnie śledzi gwiazdę Premier League

Brak postów do wyświetlenia