Manchester United uważnie śledzi lewego obrońcę Brentford

0
4
Rico Henry na radarze Manchesteru United.

Kiedy Luke Shaw doznał kontuzji, menedżer Manchesteru United Erik ten Hag odkrył, jak bezbronni są w rzeczywistości w obronie. Aby rozwiązać ten problem, hiszpański lewy obrońca Sergio Reguilon został wypożyczony z Tottenhamu.

W umowie wypożyczenia nie ma opcji wykupu, ale 26-latek ma nadzieję, że jego pobyt zamieni się na trwały transfer.

Teraz napływają nowe informacje, że Man United planuje sprowadzić nowego lewego obrońcę, gdy tylko otworzy się okno w styczniu.

CZYTAJ: Lionel Messi wymienia najlepszego obrońcę na świecie

Według Football Insider, Man United jest zainteresowany lewym obrońcą Brentford Rico Henry (26 l.), którego kontrakt obowiązuje obecnie do 2026 roku. Z raportu wynika, że ​​Manchester United był zainteresowany Henry już latem ubiegłego roku, ale ostatecznie zdecydował się na tymczasowe rozwiązanie Reguilona i nadal jest zainteresowany możliwością stałego dołączenia Henry’ego jako uzupełnienia Shawa.

Na przestrzeni lat Henry rozegrał w drużynie Brentford 202 mecze.

Rico Henry stał się ważną częścią Brenford. Do klubu trafił w 2016 roku z Wasall za 1,8 mln euro. Transfermark uważa, że ​​wartość transferu wynosi obecnie 28 milionów euro.

CZYTAJ: Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie nowego kontraktu po zapytaniach ze strony Realu Madryt, Chelsea i Manchesteru City

Man Utd ma na oku lewego obrońcę Brentford, Rico Henry’ego.