Manchester United wciąż zastanawia się nad przyszłością Erika ten Haga

0
3
Czy to koniec Ten Haga na Old Trafford?(zdjęcie: mufcmpb, x)

Manchester United wciąż zastanawia się nad przyszłością Erika ten Haga. „Czerwone Diabły” rozważają dwóch kandydatów na miejsce Holendra.

Manchester United na pewno nie zagra w przyszłej edycji Ligi Mistrzów. Najprawdopodobniej do końca sezonu będzie grał o utrzymanie szóstego miejsca w tabeli, co jest rezultatem zdecydowanie poniżej oczekiwań.

„Czerwone Diabły” mogą jeszcze sięgnąć po trofeum, bowiem zagrają z Manchesterem City w finale Pucharu Anglii. Niezależnie od wyniku, sezon będzie trzeba uznać za nieudany.

Klub, podobnie zresztą jak kibice nie jest przekonany do Erika ten Haga, który po obiecującym debiutanckim sezonie nie rozwinął wystarczająco drużyny. Władze Manchesteru United skłaniają się ku zwolnieniu Holendra, lecz ostateczna decyzja zapadnie dopiero po sezonie.

CZYTAJ: Robert Lewandowski z hat-trickiem

Kto może zastąpić ten Haga na Old Trafford?

Aktualnie Manchester United rozważa dwóch kandydatów. Są to Thomas Tuchel oraz Thiago Motta.

Ten pierwszy na pewno opuści latem Bayern Monachium i prowadzi rozmowy z „Czerwonymi Diabłami” w temacie ewentualnej współpracy. Motta zalicza z kolei fantastyczny sezon i jest bardzo blisko wprowadzenia Bologni do Ligi Mistrzów.

Notowania obu tych trenerów stoją znacznie wyżej od ten Haga, którego może uratować jedynie sytuacja finansowa ekipy z Old Trafford.

CZYTAJ: Pep Guardiola przekazuje niepokojące informacje na temat stanu zdrowia Edersona