Manchester United zareagował

0
39
Victor Lindelöf

Victor Nilsson Lindelöf, jak przyznał na spotkaniu reprezentacji Szwecji, jest sfrustrowany tym, że miał mało czasu gry po tym, jak Erik ten Hag objął stanowisko menedżera na Old Trafford. Nie chciał jednak odpowiadać na wiele pytań dotyczących nowych klubów, ale zaznaczył, że jest to temat, o którym można rozmawiać po zakończeniu sezonu.

Zarówno Inter Mediolan, jak i Atlético Madryt próbowały osiągnąć porozumienie w sprawie transferu 28-latka w styczniu, ale nie otrzymały żadnego kontaktu ze strony Manchesteru United.

CZYTAJ: Sabitzer stał się „gorącym towarem” dzięki występom w Manchesterze United

Teraz Manchester United zareagował i jest chętny do sprzedaży piłkarza, poinformowali nawet zainteresowanych o cenie. Interlive donosi, że Inter Mediolan nadal jest bardzo zainteresowany Nilssonem Lindelöf, nawet po tym, jak został poinformowany o cenie 15 milionów euro. Dla dyrektora sportowego, Piero Ausilio, chodzi o Milana Skriniara, do którego według niego idealnie pasuje Nilsson Lindelöf.

Tottosport pisze również, że Manchester United zaoferował transfer Lindelöfa do Interu Mediolan, piszą też, że ta sama oferta została wysłana do kilku klubów w La Liga, nie precyzując, do których.

CZYTAJ: Manchester United sprzedaje Donny’ego van de Beeka

W sumie Lindelöf rozegrał 219 meczów dla Manchesteru United od czasu transferu z Benfiki w 2017 roku.

Brak postów do wyświetlenia