Marcelo jest z powrotem w Madrycie ze swoją rodziną

0
71

Marcelo opuszcza Olympiakos zaledwie pięć miesięcy po podpisaniu kontraktu z greckim klubem.

Była gwiazda Realu Madryt, Marcelo, ma opuścić Olympiakos za obopólną zgodą, zaledwie pięć miesięcy po podpisaniu kontraktu z greckim klubem.

Marcelo podpisał kontrakt z Olympiakos latem po 16 sezonach w Madrycie. Podpisał roczny kontrakt z Olympiakos, który obejmował opcję na dodatkowy sezon. Ale teraz piłkarz odejdzie po zaledwie pięciu meczach greckiej Super League dla klubu.

Dlaczego była gwiazda Realu Madryt, Marcelo, opuszcza Olympiakos po zaledwie pięciu miesiącach?

Według greckich mediów Sport24, była gwiazda Realu Madryt otrzymała ofertę z innego klubu, która jest zbyt dobra, by ją odrzucić, chociaż jego potencjalny nowy cel nie został ujawniony. Olympiakos został poinformowany o jego chęci odejścia i klub nie stanie mu na drodze.

Czytaj: Chelsea pozyskała piłkarza, któremu odmówiono pozwolenia na pracę w Premier League

Ile razy Marcelo grał dla Olympiakos?

Marcelo przybył do Olympiakos zeszłego lata po 16 latach spędzonych w Madrycie, gdzie odnosił ogromne sukcesy. Jego krótki pobyt w Grecji był jednak raczej rozczarowujący, ponieważ w swoim „nowym” klubie rozegrał tylko pięć meczów ligowych, wszystkie jako rezerwowy. Był raczej bardziej zaangażowany w Puchar Grecji, strzelając trzy gole w dwóch meczach przeciwko Atromitos w 1/8 finału, ale podobnie jak w lidze, jego trzy występy w Lidze Europy wszystkie miały miejsce z ławki rezerwowych.

Klub potwierdza, że ​​to koniec i dziękuje za wspólnie spędzony czas.

Jeśli chodzi o większość z nas, którzy pracują na całym świecie, to odległość od rodziny wszystko zepsuła, 34-latek jest teraz z powrotem w Madrycie ze swoją rodziną.

Czytaj: Znaleźli idealnego partnera dla Martina Ødegaarda w Bundeslidze

Marcelo nie pisze nic o tym, co przyniesie przyszłość, ale według Relevo lewy obrońca ma oferty z klubów z MLS, Brazylii, Meksyku i Bliskiego Wschodu.