„Marzeniem Cody’ego Gakpo była gra dla Manchesteru United”

0
52
Gakpo. (foto: liverpool, twitter)

Ruud van Nistelrooy z pewnością nosił koszulkę Man United, ale nie do końca rozumiemy komentarz trenera PSV. W każdym razie nie ułatwił życia swojemu byłemu zawodnikowi.

Po finałach mistrzostw świata jeden z najgorętszych ofensywnych graczy w tym sezonie podpisał kontrakt z Liverpoolem. Cody Gapko był na liście życzeń arcy-rywala Man United, ale ten Hag i ekipa postanowili nadać priorytet podpisaniu Antony’ego z Ajaxu. Teraz trener PSV mówi, że sam zalecił 23-latkowi czekać.

Czytaj: Postawił żądanie, którego Modrić nie może zaakceptować

„Marzeniem Cody’ego Gakpo było przejście do Manchesteru United. Poradziłem mu, aby poczekał do tego lata, ponieważ nie otrzymaliśmy żadnych ofert z United” – powiedział van Nistelrooy według The Telegraph.

Gra w Liverpoolu, marzył o Manchesterze United.

„Stało się coś innego i odrzucił moją radę. Zamiast tego posłuchał Virgila van Dijka, który przekonał go do przejścia do Liverpoolu” – mówi trener PSV.

Gakpo nie strzelał bramek i nie miał asyst w meczach przed transferem, w zestawie Liverpoolu było 6 meczów na skrzydle bez punktu. Oświadczenie Van Nistelrooya nie przychodzi w szczególnie odpowiednim momencie dla jego byłego zawodnika.

Czytaj: Koeman: Nic dziwnego, że Gakpo ma problemy w Liverpoolu