„Mentalność małego klubu” – Rio Ferdinand kpi z Liverpoolu po porażce z Bournmouth

0
27
Rio Ferdinand atakuje Jamiego Carraghera i Graeme'a Sounessa; Zdjęcie: Piłka nożna Słońca: Twitter

Liverpool rozgromił Manchester United 7:0 na Anfield 5 marca, odnosząc najwyższe zwycięstwo nad odwiecznymi rywalami, zaledwie tydzień po zwycięstwie w finale Carabao Cup nad Newcastle United. Podopieczni Jurgena Kloppa w sobotę sami wrócili na ziemię, przegrywając 1:0 z drużyną z dołu tabeli Premier League na Vitality Stadium.

Rio Ferdinand ostro skrytykował Liverpool za „mentalność małego klubu” po weekendowej porażce z Bournemouth.4

Patrząc wstecz na to, jak Liverpool świętował swoje słynne zwycięstwo, Ferdinand powiedział Five: „To jest mentalność małego klubu. To krzyczy mały klub. Krzyczeć i świętować, kiedy pokonałeś Man United.

Przeczytaj jeszcze: Tottenham „rozpoczyna rozmowy” z Harrym Kane’em w sprawie nowej umowy

Porażka z Bournemouth sprawiła, że Liverpool pozostał na szóstym miejscu, a Tottenham i Newcastle United wygrały w weekend. Drużyna Jurgena Kloppa pozostaje sześć punktów od pierwszej czwórki i osiem za United, którzy pozostają na trzecim miejscu pomimo bezbramkowego remisu z Southampton.

Zobacz także: Manchester City blisko przedłużenia umowy z wielkim talentem

„Niepowodzenia są porażkami, ale jesteśmy w sytuacji, w której jesteśmy z powodu niepowodzeń, tak to już jest” – powiedział Klopp po porażce.

Jesteśmy w takiej sytuacji, w jakiej jesteśmy, również ze względu na dobre występy; Nie mieliśmy tylko niepowodzeń, ale mieliśmy ich zbyt wiele, to jasne”.