Messi waha się przed podpisaniem kontraktu w Paryżu

0
80
Paris Saint-Germain pozyskało Lionela Messiego kilka lat temu, chcąc zdobyć pierwszy w swojej historii tytuł Ligi Mistrzów. (zdjęcie: psg, twitter)

Mistrz świata Lionel Messi zmroził się w związku z graniem w kolejnym sezonie w PSG, zwłaszcza jeśli klub miałby zostać wyeliminowany z Ligi Mistrzów. Gwiazdorska ekipa przegrała u siebie z Bayernem Monachium 0:1 w pierwszym meczu i będzie miała bardzo trudne zadanie awansu do ćwierćfinału.

Inter Miami otrzymał znaczny impuls w odważnej próbie podpisania kontraktu z Lionelem Messim – z doniesieniami we Francji, że wielki mistrz świata nie jest pewien, czy zostanie w Paryżu.

Czytaj: Bayern Monachium lepszy od Paris Saint-Germain w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów

Obecny kontrakt Messiego wygasa z końcem sezonu w maju, a były rozmowy o przedłużeniu kontraktu Argentyńczyka.

Miami, słońce i David Beckham kuszą rodzinę Messiego.

Ale według francuskiego L’Equipe, Messi jest coraz bardziej niepewny co do pozostania we Francji, a Inter Miami jest faworytem do podpisania z nim kontraktu.

Czytaj: Ten Hag znalazł alternatywę, gdyby Osimhen stał się zbyt drogi

Inter Miami jest własnością Davida Beckhama, a trenerem jest jego były kolega z drużyny Manchester United, Phil Neville.

L’Equipe dodaje, że rodzinie Messiego podoba się pomysł zamieszkania w Stanach Zjednoczonych. Messi ma dom w Miami i tam regularnie spędza wakacje.

35-latek nadal będzie domagał się wynagrodzenia, które uczyniłoby go najlepiej opłacanym piłkarzem w historii Stanów Zjednoczon