Mike Tyson ogłosił chęć powrotu do ringu!

0
1135

Czy szykuje się sensacyjny powrót legendy boksu do ringu? Mike Tyson, amerykański pięściarz, niepodważalny mistrz świata w wadze ciężkiej i jeden z najlepszych wojowników w historii boksu chce wrócić na ring! Słynny Iron Mike marzy o powrocie do uprawiania wrestlingu, którego gwiazdą był 20 lat temu. 

Mike Tyson zakończył karierę bokserką w 2005 roku, skupiając się później na przygodzie aktorskiej. Wystąpił w kilku filmach. Dodatkowo Amerykanin zaczął działać w biznesie, powracając na prostą po bankructwie. Było głośno o problemach finansowych, które spotkały Żelaznego Mike’a, problemy związane były z rozwodem. Tyson musiał zapłacić swojej małżonce 6,5 miliona dolarów ze swojego majątku. Jego ewentualny powrót do boksu wiązałby się z sukcesem finansowym.

Najmłodszy mistrz świata w wadze ciężkiej w historii boksu zawodowego chce sensacyjnego powrotu do ringu. 52-letni Mike Tyson chce powiedzieć TAK organizacje WWE – World Wrestling Entertainment.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rewanż potwierdzony – Joanna Jędrzejczyk vs Rose Namajunas! Czy Polka tym razem wygra?

Jeden z najbardziej brutalnych i ofensywnych pięściarzy w historii boksu brał udział w WrestleManii 14 „Showcase of the Immortals” w 1998 roku gdzie spotkał m.in. Steve’a Austina oraz Shawna Michaelsa. Jego obecność była wówczas olbrzymim sukcesem – zwłaszcza komercyjnym.

– Zawsze jestem do dyspozycji, aby wrócić. Uwielbiam WWE. Z chęcią znowu pojawię się w ringu. Jestem bardzo szczęśliwy, że to samo zamierza uczynić Ronda Rousey (zawodniczka MMA) – przyznał Tyson.

Źródło: polsatsport.pl/sportowefakty.wp.pl
Zdjęcie główne: Facebook.com