Mirror: Możliwe niespodziewane podpisywanie w toku

0
30
Zostało jeszcze kilka godzin... (fot. united, twitter)

Wout Wegorst został sprowadzony na Old Trafford na początku miesiąca, niewiele godzin przed zamknięciem okienka transferowego, wciąż czekamy na ostatnie ruchy Czerwonych Diabłów. Tradycyjnie, Man United omija duże transfery na styczniowym rynku, ale po zobaczeniu, jak rywale dokładają starań na zimowym rynku, nie będziemy zaskoczeni, jeśli w ostatniej chwili zostanie podpisany kontrakt, który da United dodatkowy impuls pod koniec sezonu.

Według Mirror, Murtough i Ten Hag otrzymali niespodziankę. Angielskie media twierdzą, że Harry Kane wciąż jest na szczycie listy Man United, ale nacisk został wstrzymany do lata. Teraz chodzi o Raphinhę.

Czytaj: Inter rozmawia z dwoma zawodnikami Manchesteru United!

Były zawodnik Leeds walczył o zadomowienie się w Barcelonie. 4 gole w 27 meczach w najlepszym klubie La Liga są dalekie od tego, co pokazał w Leeds z 17 golami i 12 asystami w 65 meczach Premier League. Reprezentant Brazylii został sprowadzony na Camp Nou zeszłego lata.

Teraz La Liga nakazała Barcelonie cięcie o 200 milionów euro przed następnym sezonem, dlatego wynajem lub sprzedaż Man United nie będzie zaskoczeniem.

Czytaj: Potwierdzone! Z Chelsea do Arsenalu!

Wtedy zobaczymy, czy Mirror odebrało właściwe sygnały z Old Trafford.