Modrić ma zamiar przenieść się do innego klubu

0
30
Luka Modrić;. (zdjęcie: Madryt Xtra, X)

Luka Modrić stał się integralną częścią Realu Madryt. Jego wkład w grę w środku pola jest nieoceniony. Czy mino to, Modrić wkrótce przeniesie się do tego klubu?

Jak donosi francuski portal internetowy „Footmercato”, Modrić jest bliżej odejścia z Realu niż przedłużenia kontraktu. Kontrakt Chorwata wygasa latem.

Według raportu, Modrić ma tendencję do przeprowadzki po obecnym sezonie. Klub Cristiano Ronaldo (38), Al Nassr, jest możliwym celem zwycięzcy Ballon d’Or w 2018 roku.

Przeczytaj jeszcze: Duża klasa w zachowaniu Fernandeza

Mówi się, że menadżer pomocnika Królewskich utrzymuje dobre relacje z klubem z Arabii Saudyjskiej. Należy się zatem spodziewać, że Modrić otrzyma tam bardzo wysoko wynagradzany kontrakt.

Real Madryt nie złożył jeszcze Modriciowi oferty przedłużenia kontraktu.

Zainteresowanie Realu Madryt gwiazdą BVB Jude Bellinghamem jest udokumentowane. Wcześniej hiszpańska „Marca” informowała już, że jest mało prawdopodobne, aby Real Madryt zatrzymał Modricia i jego partnera w środku pola Toniego Kroosa (33) w przyszłym sezonie, a także, że kupi Bellinghama.

Zobacz także: „To żart!” – Tak Jude Bellingham komentował powtórzenie rzutu karnego Kaia Havertza.

Celem „Królewskich” jest zakontraktowanie młodego angielskiego pomocnika na nowy sezon. Jeśli to się uda, legenda klubu Modrić (470 meczów, 37 goli i 76 asyst dla Realu) może paść ofiarą sytuacji!

Ale może Modrić nie chce czekać tak długo i woli sam zadecydować o swojej przyszłości.

W takiej sytuacji, uwzględniając zasługi dla klubu, Real nie powinien robić mu przeszkód, gdyby miał odejść do innego klubu.

Na razie jednak Modrić i Real koncentrują się na dalszej części sezonu. 162-krotny reprezentant kraju jest nadal filarem gry Królewskich w obecnym sezonie i nadal jest bardzo ważną częścią zespołu.