Mogą tylko zapomnieć o debiucie Paula Pogby

0
106
W ciągu ostatnich sześciu miesięcy spędził dużo czasu samotnie. (zdjęcie: juve, twitter)

Kochamy kultowy klub, ale nie możemy na co dzień nadążać za wszystkim, co nie idzie po myśli Juventusu. Finansowo zamieszani, odpadli z Ligi Mistrzów, 15 punktów odjętych w Serie A jako kara, porażka 0-2 z nowicjuszem Monza w niedzielę przed kibicami gospodarzy. Potem była historia Paula Pogby.

Najdroższy zawodnik w klubowej historii Manchesteru United został sprowadzony tego lata z powrotem do Juventusu jako wolny agent, gdzie zadanie było jasne: kontrolować pomoc i pomóc Juventusowi wrócić do dawnej świetności. Latem odbył się trening. Pogba doznał kontuzji, która wykluczyła Francuza do stycznia. W zeszłym tygodniu pozytywną wiadomość przekazał trener Allegri.

Czytaj: Podczas gdy Zlatan intensywnie myśli o poddaniu się, 55-latek podpisuje kontrakt z portugalskim klubem

„W przyszłym tygodniu Pogba i Vlahovic wrócą” – powiedział Allegri według Sky Sports.

Gotowi na powrót i dobrze wymierzony czas przed czwartkowym meczem z Lazio, kolejnym meczem, który Juventus musi wygrać.

W środę przyszła wiadomość o zmianie planów.

„Poza Bonuccim, Pogba jest jedynym zawodnikiem niedostępnym. Ma problem z biodrem” – powiedzuał Allegri według Football-Italia.

Auć.

Czytaj: 10 najbardziej szalonych nabytków Chelsea

„Pogba potrzebuje czasu, nikt nie jest w stanie dokonać cudów. Jego organizm musi się przyzwyczaić. Musimy go mądrze wykorzystywać iw odpowiednich momentach, kiedy będzie w formie” – powiedział Allegri.

Oczywiście życzymy Francuzowi szybkiego powrotu do zdrowia, prawdopodobnie wielu ludzi w Manchesterze oddycha z ulgą, że Pogba nie jest na ich liście płac.

Czytaj: Chelsea raczej powinno stać na sekretarkę, która potrafi utrzymać porządek