Moisés Caicedo, Nicolò Barella i Matheus Nunes to trzy opcje za Bellinghama

0
13
Jude Bellingham

Wydaje nam się, że nie ma nikogo w Premier League, z wyjątkiem Manchesteru City, kogo byłoby stać na zakup Jude’a Bellinghama tego lata.

Liverpool wyraźnie odrzucił okazję pozyskania Bellinghama, a Manchester United, który miał 19-latka na swojej liście, wydaje się, że jednego dnia był zainteresowany, a kolejnego już nie. Niemniej jednak pomoc Liverpoolu musi zostać dopracowana: na liście, którą przedstawia BILD, nie ma nowych graczy, ale wszyscy przesunęli się o jedno miejsce, ponieważ ten, który był na szczycie, został usunięty. Liverpool szuka Moisésa Caicedo z Brighton, Nicolò Barelli z Interu Mediolan i Matheusa Nunesa z Wolverhampton.

CZYTAJ: Liverpool przeniósł dwóch graczy Premier League na szczyt swojej listy życzeń po porzuceniu Bellinghama

Całkowity koszt Jude Bellinghama może przerażać, transfer i wynagrodzenie w umowie na pięć lat to koszt pomiędzy 1 a 1,5 miliarda złotych. Wszyscy trzej, którzy są na szczycie listy Liverpoolu, będą oznaczać oszczędności w wysokości co najmniej jednego miliarda. Manchester United, Chelsea, Juventus, Real Madryt, Manchester City i Paris Saint-Germain również mają wielu takich samych graczy na swoich listach obecnych pomocników.

Zacięte ceny i gotowość Borussii Dortmund do ustanowienia rekordu płacowego w klubie, aby skłonić Jude Bellinghama do pozostania, sprawiają, że coraz więcej osób wierzy, że 19-latek zostanie w klubie na kolejny rok.

CZYTAJ: Jude Bellingham wykluczył przejście do tych klubów