Może zrujnować wielki plan Liverpoolu

0
21
Frank Lampard został menedżerem Chelsea do końca sezonu. (zdjęcie: chelsea, twitter)

Mason Mount nie potrafi porozumieć się z klubem, w którym został wyróżniony jako jeden z przyszłych kluczowych graczy. 24-latek i właściciele Chelsea nie doszli do porozumienia w sprawie tygodniowej pensji, gdzie sam Mount uważa, że ​​zasługuje na miejsce w górnej części hierarchii płacowej, podczas gdy Boehly przygląda się występom z zeszłego roku, które wskazują na coś innego. Wtedy na scenę wkroczył Frank Lampard.

W czwartek stało się jasne, że Lampard zostanie sprowadzony jako trener na resztę sezonu. To jest człowiek, który zna Chelsea lepiej niż ktokolwiek inny.

CZYTAJ: To super trio to już historia

Dla Masona Mount może to być niesamowity impuls. Od odgrywania drugoplanowej roli na Stamford Bridge z powodu kontuzji i braku czasu na grę, Lampard jest człowiekiem, który wcześniej wydobył z gracza to, co najlepsze.

„Mason zawsze był dla mnie fantastycznym zawodnikiem, zarówno w Derby (wypożyczony w sezonie 2018/19), jak i w Chelsea” – powiedział Lampard według Sky Sports.

„Wiem, że ma pewne problemy z kontuzjami. Będę musiał z nim porozmawiać i zobaczyć, na czym stoi, ale wiem, czego mogę oczekiwać od Masona. Jest świetnym zawodnikiem w Chelsea” – powiedział Lampard.

Już wcześniej widzieliśmy, jak piłkarze budzą się i grają, gdy mają trenera, którego znają i który dodaje im pewności siebie. Frank Lampard wie, jak ważne jest to i jak ważne dla Chelsea jest zatrzymanie swoich największych talentów z akademii jako długoterminowa inwestycja dla klubu.

CZYTAJ: Zwycięzcy i przegrani w składzie Chelsea gdy Frank Lampard powraca jako trener

Dlatego nie będziemy zaskoczeni, jeśli Lampard sprawi, że Mount rozpocznie grę, zagra świetnie tak jak dawniej i przekona kierownictwo Chelsea, że ​​musi zostać po 2024 roku. Dla Liverpoolu oznacza to, że jeden z graczy, który pojawił się w ramach wielkiej zmiany w pomocy na Anfield, może zostać utracony. Lampard zdecydował w tej sprawie.

Brak postów do wyświetlenia