Mundo Deportivo: Był gotowy poświęcić Darwina Nuneza

0
2
Klopp: Oddajcie bilety komuś innemu. (zdjęcie: Cabine Desportiva, Twitter)

W pierwszej części poprzedniego sezonu Jürgen Klopp bronił Darwina Nuneza, który musiał nauczyć radzić sobie z tempem w najtrudniejszej lidze świata. Zakończyło się zatwierdzonymi 15 bramkami w 42 meczach dla urugwajskiego napastnika, ale wyraźnie nie był to wynik, który spełnił oczekiwania klubu.

41 minut na boisku rozłożonych na pierwsze trzy mecze w Premier League sugeruje, że Klopp nie ma całkowitej pewności, że 24-latek to właściwy człowiek w zespole. Teraz hiszpańskie Mundo Deportivo donosi, że Liverpool był skłonny poświęcić Nuneza w ramach umowy zamiany.

CZYTAJ: Liverpool chciał zamienić Darwina Nuneza na Joao Felixa

W meczu przeciwko Newcastle, Nunez potrzebował zaledwie trzynastu minut na boisku, aby stać się najważniejszym zawodnikiem meczu, zdobywając dwa gole w zwycięskim meczu 2:1, ale mając sześćdziesiąt pięć minut na boisku w następnym tygodniu przeciwko Aston Villi, 24-latek opuścił boisko bez zdobycia gola.

Mundo Deportivo uważnie śledzi największe kluby La Liga. Według hiszpańskich mediów, Liverpool próbował sprowadzić tego lata Joao Felixa w zamian za Darwina Nuneza. Felix zdecydował się na wypożyczenie do Barcelony i odrzucił klub Premier League.

CZYTAJ: Menadżer Evertonu, Sean Dyche, odpowiada na komentarz Demarai Graya dotyczący „szacunku”

Liverpool chciał dokonać ciekawego ruchu podczas letniego okna transferowego, próbując zamienić Darwina Nuneza na utalentowanego napastnika Joao Felixa. Jednak ich propozycja została szybko odrzucona.