Musi wygrać absolutnie wszystko w tym sezonie

0
3
Pochettino od razu celuje w tytuły. (zdjęcie: chelsea, twitter)

Były zawodnik Chelsea, Gary Cahill, powiedział w tym tygodniu, że Pochettino jest zdecydowanie właściwym człowiekiem, aby zmusić wielu młodych i niedoświadczonych graczy do pracy w jednym zespole, ale minie trochę czasu, zanim ten skład będzie gotowy na wielkie tytuły. Cahill uczestniczył w treningu przedsezonowym i widział, czego im brakuje. Pochettino burzy teraz listę oczekiwań, jakie postawił mu Cahill, ponieważ sam chce osiągnąć wszelkie możliwe szczyty.

– Chcemy wygrać wszystko, w co jesteśmy zaangażowani w tym sezonie. Carabao Cup, Fa Cup i Premier League – powiedział Pochettino na łamach BBC.

CZYTAJ: Pogba zawieszony po teście antydopingowym

– Nie możemy powiedzieć, że stanie się to za rok, dwa, trzy lata. Nie mamy czasu do stracenia, myśląc o przyszłości. Musimy zacząć dzisiaj – powiedział błyskotliwy, energiczny menadżer Chelsea.

Po czterech meczach Chelsea ma jedno zwycięstwo i cztery punkty, a Pochettino co tydzień musi walczyć, aby dotrzeć na sam szczyt i zdobyć trofea. Ciężka praca przed nim.

CZYTAJ: Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie nowego kontraktu po zapytaniach ze strony Realu Madryt, Chelsea i Manchesteru City