Najbliższe dwa miesiące będą kluczowe dla Ten Haga w Manchesterze United

0
0
Manchester United w kryzysie. Erik ten Hag może stracić pracę. (zdjęcie: United, Twitter)

Wiele źródeł podaje, że latem dojdzie do przetasowań na stanowisku głównego trenera Manchesteru United, jednak nie wszystko jest tak oczywiste, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Erik ten Hag ma jeszcze czas, aby przekonać szefów klubu o swojej przydatności, gdyż Fabrizio Romano ujawnił, że ostatnie dwa miesiące sezonu 2023/2024 będą kluczowe i po nich wyjaśni się przyszłość Holendra.

Holendrowi sprzyja także fakt, że wstępne rozmowy z nowymi szefami klubu wypadły pozytywnie, pomimo faktu, że strony nie zgadzają się w niektórych aspektach działania Manchesteru United.

CZYTAJ: Liverpool i Man United walczą o podpisanie kontraktu z niemieckim geniuszem

Romano zaprzecza także, jakoby szefowie „Czerwonych Diabłów” prowadzili rozmowy z głównym trenerem Anglii Garethem Southgatem, zauważając, że specjalista nie będzie rozpoczynał rozmów z Manchesterem United ani żadnym klubem przed Mistrzostwami Europy, skupiając się na swojej pracy z „Trzema Lwami”.

CZYTAJ: Juventus chce obniżyć pensje Szczęsnego. Czy Polak się na to zgodzi?

Gareth Southgate nie prowadził rozmów z Manchesterem United. Następne dwa miesiące będą kluczowe dla Erika ten Haga. W tym czasie wyjaśni się jego przyszłość, ale rozmowy z INEOS wypadły pozytywnie.