Najlepszy bramkarz Tottenhamu

0
103
Oblak w ruchu. (zdjęcie: atletico. twitter)

Conte chce ulepszyć Hugo Llorisa solidnym zamiennikiem.

Tottenham pozostaje zainteresowany podpisaniem kontraktu z gwiazdą Atletico Madryt, Janem Oblakiem, a The Evening Standard donosi, że Oblak jest otwarty na przejście do Premier League.

Hugo Lloris spotkał się ostatnio z dużą krytyką, zwłaszcza po swoim błędzie w weekendowych derbach północnego Londynu. Nie był w najlepszej formie, gdy Tottenham przegrał wczoraj z City 4:2

Kapitan Spurs jest w klubie od ponad 10 lat, ale jego dni jako bramkarza pierwszego wyboru mogą być policzone.

Francuz skończył w zeszłym miesiącu 36 lat i chociaż był prawdopodobnie najlepszym bramkarzem Tottenhamu od lat, klub szuka teraz następcy.

Hugo Lloris nie imponuje w tym sezonie.

Spurs byli mocno powiązani z trzema bramkarzami Premier League: Jordanem Pickfordem, Davidem Rayą i Robertem Sanchezem. Ale rozważają również ambitną ofertę za Oblaka z Atletico Madryt.

The Evening Standard twierdzi, że Tottenham jest zainteresowany Oblakiem, wraz z bramkarzem Brentford, Davidem Rayą.

Czytaj: Chelsea była na liście obserwacyjnej UEFA

Chelsea jest gotowa konkurować ze Spurs o podpis Rayas i może zwrócić się do alternatywnych celów, jeśli przegapi.

Oblak jest pozornie gotowy na przejście do Premier League, ale Atletico prawdopodobnie zażąda znacznej opłaty za 30-latka. Manchester United był również łączony z Oblakiem jako następcą De Gei.

Słoweński bramkarz, który jest uważany za jednego z najlepszych bramkarzy na świecie, ma obecnie ponad pięć lat kontraktu z Atletico, podczas gdy Raya właśnie wszedł w ostatnie 18 miesięcy swojej umowy.

Oblak będzie prawdopodobnie droższą opcją z ich dwóch.