Najseksowniejsza tenisowa influencerka na świecie

0
343
Rachel Stuhlmann, zdjęcie z: Twitter

Rachel Stuhlmann okrzyknięto najseksowniejszą tenisistką na świecie. Brytyjskie Daily Star Sport pisze, że ma ciało, za które można umrzeć i nie boi się go pokazywać.

Piękna sportsmenka planuje uruchomić własny kanał subskrypcyjny. 26-letnia była zawodowczyni ma stale rosnącą publiczność ponad 267 000 obserwujących na Instagramie, z których większość wypełnia sekcję komentarzy jej postów prośbami o więcej treści.

Zobacz także: Reset Kamila Stocha

W rozmowie z Daily Star Sport tenisistka ujawnia swoje plany dotyczące treści, w tym bardziej ekscytujący wyłączny dostęp do swojego życia. Zapytana o perspektywę dołączenia do OnlyFans, Stuhlmann powiedział: OnlyFans nie jest dla mnie.Nie mam nic przeciwko i nie osądzam kobiet, które to mają, ale nie jest to w moim biznesie i długoterminowym planie kariery. Zamiast tego Stuhlmann planuje uruchomić własną platformę opartą na subskrypcji z różnorodnymi zabawnymi i ekskluzywnymi klipami zza kulis i zdjęciami.

– Cieszę się, że mogę podzielić się tym, że przez ostatnie kilka miesięcy pracowałem nad własną platformą opartą na subskrypcji, na której będę dzielić się instrukcjami trenerskimi na korcie, zakulisowymi podróżami turniejowymi i wieloma innymi zabawnymi i ekskluzywnymi treściami. Więc uważaj na to, już wkrótce” – powiedziała w Daily StarSport.

Przeczytaj jeszcze: Wolfsburg zainteresowany młodą gwiazdą Legii

Jej maleńkie bluzki stały się ważnym elementem jej przesyłanych filmów, a różnokolorowe zestawy prezentują jej niesamowitą sylwetkę zarówno na Instagramie, jak i Twitterze. Jednak status influencerki Stuhlmann pozwala jej również promować grę w tenisa szerszej publiczności, a nawet marzy o sprowadzeniu profesjonalnego turnieju do swojego rodzinnego miasta St Louis.

Co myślicie o takiej promocji sportu? Czy ktoś tu lubi grać w tenisa?