Napastnik Juventusu Arkadiusz Milik podpisał nowy kontrakt!

0
0
Milik zmienił agencję menadżerską przez letnim okienkiem transferowym. Podpisał umowę z nową agencją. (zdjęcie: Soy Calcio, x)

Napastnik Juventusu, Arkadiusz Milik, podpisał nowy kontrakt z agencją menadżerską CAA Stellar, która będzie go reprezentować przed letnim oknem transferowym.

Milik zdecydował się na ważny ruch przed nadchodzącym letnim okienkiem transferowym. Agencja F-MG.COM, która dotychczas reprezentowała interesy Polaka, przestała z nim pracować. Polak zdecydował się na zmianę agencji menadżerskiej. Od teraz jego interesy reprezentować będzie CAA Stellar.

Polak obecnie ma kontrakt w Juventusie ważny do czerwca 2026 roku. W obecnej kampanii Serie A Polak strzelił tylko trzy gole w 26 meczach, dlatego możliwe jest, że w tym oknie Polak zmieni klub.

CZYTAJ: Juventus potrzebuje nigeryjskiego napastnika z Bayera

Coraz więcej zaczęto zatem spekulować o potencjalnym transferze Polaka. Dziennikarz Nicolo Schira przekazywał, że Milik odrzucił już dwie oferty z Arabii Saudyjskiej.

Kontrakt Milika z Juventusem wygasa w czerwcu 2026 roku. Serwis Transfermarkt wycenia polskiego napastnika na 7 milionów euro.

CZYTAJ: Fiorentina wybrała głównego trenera na wypadek odejścia Vincenzo Italiano