Napoli zamyka drzwi przed Saudyjczykami

0
2
Czy snajper trafi do londyńskiego klubu? zdjęcie: LUKSEMBURG: Twitter

Saudyjczycy latem wielokrotnie próbowali sprowadzić Victora Osimhena, jednak ich oferty były odrzucane. Dziennikarze La Repubblica przekazali, że mistrz Włoch ostatecznie zamknął drzwi przed Al Hilal. 

Victor Osimhen kuszony był w trakcie letniego okna transferowego przez wiele topowych klubów, a także przedstawicieli Saudi Pro League.

Al Hilal oferowało Napoli fortunę za Nigeryjczyka, jednak władze mistrza Włoch nie chciały nawet słyszeć o jego sprzedaży. 

Przeczytaj: Mason Greenwood przerywa milczenie w sprawie wypożyczenia do Getafe z Manchesteru United

Dziennikarze La Repubblica przekazali, że Aurelio de Laurentis wykluczył możliwość sprzedaży swojej gwiazdy do Al Hilal. W rozmowie z Saudyjczykami poinformował ich przedstawicieli, że klauzula na poziomie 200 milionów euro wystarczy, żeby wykupić co najwyże “jedną nogę Osimhena”. 

Wspomniana wypowiedź działacza ostatecznie zniechęciła Saudyjczyków do podejmowania dalszych starań w tym kierunku. Victor Osimhen najbliższy sezon na pewno spędzi w Napoli, gdzie z przytupem zaczął nowy sezon. Nigeryjczyk w trzech meczach zanotował trzy trafienia.

Przeczytaj: Zieliński może ugrać lepsze wynagrodzenie w Napoli