Strona główna Koszykówka NBA: bezrobotny Marcin Gortat czeka na propozycję od Warriors

NBA: bezrobotny Marcin Gortat czeka na propozycję od Warriors

0
NBA: bezrobotny Marcin Gortat czeka na propozycję od Warriors

Mijają dwa tygodnie od zwolnienia Marcina Gortata z Los Angeles Clippers. Klub zrezygnował ze współpracy z Polakiem w wyniku decyzji o przebudowie zespołu. Chwilowy przestój w karierze Gortata nie oznacza jej końca. Polakiem interesuje się kilka klubów, ale sam zainteresowany czeka tylko na jedną ofertę…

Pochodzący z Łodzi zawodnik jest zainteresowany grą z aktualnymi mistrzami NBA — Golden State Warriors. Gortat zna swoją wartość i możliwości, dlatego nie chce desperacko rzucać się na pierwszą lepszą ofertę.

Swoje lata już mam, ale czuję się naprawdę świetnie fizycznie i gdybym sam był swoim agentem, mocno bym się polecał do Golden State Warriors.

– cytat: źródło

Chęć grania Gortata w najlepszej obecnie drużynie NBA nie powinna dziwić. Po pierwsze, jak sam przyznał, ma już swoje lata, więc chciałby jak najlepiej wykorzystać pozostały mu czas i zasmakować gry w mistrzowskiej drużynie, póki ma na to jeszcze siły. Poza tym Gortat chciałby w końcu sięgnąć po tytuł mistrza NBA, a wiadomo, że teoretycznie najłatwiej będzie to zrobić, grając z mistrzami. Warriors nie wykazało jednak na razie zainteresowania Gortatem. Polakiem zainteresowały się za to inne kluby, które liczą się w grze o zwycięstwo ligi NBA. Dziennikarz sportowych faktów, Karol Wasiek poinformował, że Gortat otrzymał ofertę pracy, chociażby od Milwaukee Bucks. Polak odrzucił jednak tę ofertę, dając jeszcze czas przedstawicielom klubu Golden State Warriors na skontaktowanie się z nim.

Amerykańskie media również zabrały głos w sprawie Gortata. Dziennikarze zauważają pozytywy płynące z wykorzystania doświadczenia Gortata w zespole Warriors. Nie mają jednak informacji o ewentualnych rozmowach Gortata z Warriors.

Czy Gortat dopnie swego? Czas pokaże.

 

 

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj!

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesuje Cię sport? Koniecznie odwiedź f7sport.pl

Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie odwiedź f7city.pl.

zdjęcie główne: źródło

źródło artykułu: link1, link2