Newcastle chce przejąć argentyńskiego mistrza świata

0
45
Chce przyciągnąć talenty do północno-wschodniej Anglii.

Nowi właściciele Newcastle nie pokazali jeszcze na co ich stać, dlatego oczekuje się, że lato może być pracowite dla ambitnego klubu.

Tak wynika z niedawnego raportu Chronicle, który twierdzi, że Eddie Howe i Newcastle są jednymi z nielicznych klubów monitorujących sytuację Argentyńczyka we Włoszech.

Czytaj: 5 klubów Premier League rozmawia z Neymarem

Po połączeniu sił z Jose Mourinho zeszłego lata po tym, jak niechętnie opuścił Juventus, 29-letni Paulo Dybala ma w kontrakcie klauzulę, która pozwoliłaby mu wyjechać do klubu poza Włochami za jedyne 10,6 miliona funtów.

Messi i Dybala spełnili marzenia w Katarze.

Roma, która obecnie walczy o miejsce w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie, jeśli tego nie zrobi, może pomóc mistrzowi świata opuścić klub za skromną sumę.

Czytaj: Otwiera się na powrót Tuchela

Mówiąc niedawno o swoim kontrakcie w Roma, 29-latek powiedział: „Nie wiem, co się stanie na koniec sezonu. Mam nadzieję, że Roma zagra w przyszłym roku w Lidze Mistrzów. Klauzula jest między Roma a moimi przedstawicielami.”

Uważa się, że Man United Erika Ten Haga również jest zainteresowany, ale Newcastle jest postrzegane jako poważny pretendent do podpisania kontraktu z argentyńskim napastnikiem do Anglii, gdy okno transferowe zostanie otwarte w czerwcu.