Newcastle ma w rezerwie atrakcyjnego zawodnika Chelsea

0
54
Przyciąganie talentów do północno-wschodniej Anglii.

Newcastle United nie będzie dalej interesować się Anthonym Gordonem, chyba że Everton obniży cenę 60 milionów funtów.

Newcastle jest przekonany, że pokonał Chelsea w wyścigu o podpisanie kontraktu z 21-latkiem i uważa się, że umowa jest bliska, ale cena jest wciąż zbyt sztywna.

Czytaj: Zgadnij, kto przejmie latem transfer Liverpoolu

Ale zbliża się ostateczny termin i Newcastle, dla którego marokański gwiazdor Hakim Ziyech jest atrakcyjną alternatywą, nie zamierza nic płacić za napastnika.

Hakim Ziyech jest poszukiwany przez kilka klubów. (zdjęcie: Chelsea, Twitter)

Jak ujawnił Telegraph Sport w zeszłym tygodniu, nadal uważnie monitorują wydarzenia na Stamford Bridge, ponieważ podejrzewają, że Ziyech może nie być jedynym graczem, któremu pozwolono odejść przed terminem w przyszłym tygodniu.

Czytaj: Mbappe chce, aby PSG podpisało kontrakt z gwiazdą Premier League

Gordon desperacko chce przenieść się do Tyneside, a osobiste warunki nie będą stanowić problemu, ale Everton ustalił bardzo wysoką cenę w nadziei na wydobycie jak największej ilości pieniędzy z Newcastle.

Opłata wydaje się być oparta na 60 milionach funtów, które Chelsea była skłonna zapłacić za młodzieńca zeszłego lata, ale Telegraph Sport rozumie, że przedstawiciele Newcastle dali jasno do zrozumienia Everton, że nie zapłacą takiej kwoty. Piłka jest teraz na boisku klubu Merseyside, który desperacko potrzebuje pieniędzy na wykonanie ruchów, które mogłyby ocalić ich miejsce w Premier League.