Newcastle planuje zaoferować mu nowy kontrakt z najwyższym wynagrodzeniem w klubie!

0
57
Newcastle uczyni Brazylijczyka najlepiej opłacanym piłkarzem w klubie? (zdjęcie: Topskills Sports UK, Twitter)

Newcastle planuje zaoferować Bruno Guimarães nowy kontrakt z najwyższym wynagrodzeniem w klubie, aby spróbować powstrzymać zainteresowanie innych klubów!

Jesienią było o nim głośno przez plotki, które łączyły go z drużynami takimi jak Real Madryt. W wieku 25 lat, Bruno Guimaraes jest kluczowym graczem w drużynie Newcastle United, w której ten 26-letni gracz jest tam od roku i bez wątpienia przekonał wszystkich do siebie dzięki swoim wspaniałym występom.

Czytaj: Newcastle chce przejąć argentyńskiego mistrza świata

W zasadzie, biorąc pod uwagę, że Brazylijczyk ma kontrakt do 2026 roku z Newcastle, jest całkiem jasne, że klub ten będzie chciał go zatrzymać na dłużej. Angielska drużyna zamierza przedłużyć kontrakt pomocnika, tak aby nadal był ważną częścią zespołu.

Ze względu na coraz większe zainteresowanie Brazylijczykiem, Newcastle chce jak najlepiej zabezpieczyć przyszłość defensywnego pomocnika. Być może już niedługo Guimarães będzie najlepiej opłacanym piłkarzem w Newcastle. A to dlatego, że właśnie warunkami finansowymi klub chce przekonać zawodnika do pozostania i odrzucenia ofert od gigantów.

Bruno Guimaraes, który obecnie walczy z urazem, w 24 spotkaniach aktualnej kampanii strzelił 4 bramki i zaliczył 3 asysty. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 60 milionów euro.

Czytaj: Problemy Realu Madryt przed starciem z Liverpoolem na Anfield