Neymar zaskakuje!

0
58
Neymar

Neymar podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości w PSG.

Neymar przybył do Paris Saint Germain, gdy francuscy giganci zapłacili ogromną opłatę transferową w wysokości 222 milionów euro Barcelonie, aby nabyć jego usługę w 2017 roku.

Niedawna kontuzja Neymara poddała w wątpliwość jego przyszłość w Paris Saint-Germain, ale według raportu The Athletic, Brazylijczyk chce pozostać we francuskim klubie. Karierę 31-latka zakłóciły uporczywe problemy z kontuzjami i oczekuje się, że będzie pauzował przez kilka miesięcy, ponieważ przeszedł operację kostki. Jego obecna umowa wygasa w 2027 roku.

Czytaj: Koszmarna kontuzja Neymara w meczu Ligue 1

Neymar chce zostać! Brazylijska supergwiazda planuje zakończyć karierę w PSG pomimo plotek transferowych

Neymar przybył do PSG, gdy francuscy giganci zapłacili Barcelonie ogromną opłatę transferową w wysokości 222 milionów euro, aby nabyć jego usługę. Gracz ten pozostaje najdroższym zawodnikiem w historii futbolu.

Podczas gdy spekulacje nadal łączą Neymara z odejściem z Paris Saint-Germain, brazylijska gwiazda podobno planuje przejść na emeryturę we Francji.

Napastnik, który ma teraz 31 lat, jest związany kontraktem z Parc des Princes do 2027 roku. Jeśli jego umowa dobiegnie końca, spędzi w stolicy Francji 10 lat.

The Athletic donosi, że intencją Neymara jest pozostanie w swoim obecnym otoczeniu, pomimo rozmów o powrocie do Barcelony. PSG zainwestował rekordowe 222 miliony euro w Neymara w 2017 roku i zdaje sobie sprawę, że miałby trudności z odzyskaniem takiej opłaty, gdyby sprzedaż została usankcjonowana.

Czytaj: Kim jest zawodnik PSG, który został przyłapany na pijaństwie na treningu przed starciem z Bayernem Monachium?

Neymar nie planuje naciskać na ruch, ponieważ stał się czołową postacią gigantów Ligue 1 wraz z innymi supergwiazdami Lionelem Messim i Kylianem Mbappe.

Oczekuje się, że Neymar – który strzelił 118 goli w 173 występach dla PSG – przedłuży swoją międzynarodową karierę aż do Mistrzostw Świata 2026 i będzie miał 35 lat, zanim wygaśnie jego kontrakt w Paryżu.