„Nie chcę się kłócić z Messim”

0
4
Ange Postecoglou przed meczem z Chelsea wypowiedział się o tym, że wielkie pieniądze niekoniecznie pomogą zbudować dobry zespół. (zdjęcie: spurs, X)

Po zwycięstwie Argentyny nad Ekwadorem 1:0, Lionel Messi okrzyknął Argentyńczyka z Premier League najlepszym obrońcą świata. Zapytany, czy menadżer Spurs Postecoglou się zgadza z tym stwierdzeniem, Australijczyk odpowiedział oschle: „Nie chcę się kłócić z Messim”.

CZYTAJ: Lionel Messi wymienia najlepszego obrońcę na świecie

Cristian Romero objął wiodącą rolę w reprezentacji Argentyny i skłonił Messiego do złożenia hołdu zawodnikowi Spurs: „Dla mnie jest on obecnie najlepszym obrońcą na świecie”.

Postecoglou prawdopodobnie zachichotał, gdy po raz pierwszy usłyszał, jak Messi wypowiada się na temat zawodnika Tottenhamu.

– Nie chcę się kłócić z Messim. Mogę powiedzieć, że sam nie zagrałbym przeciwko Romero. Większość chłopaków nie lubi trenować przeciwko niemu… Niezależnie od tego, czy jest to trening, czy mecz, od Romero dostajesz to, co widzisz – powiedział menedżer Spurs w rozmowie z talkSport.

CZYTAJ: Sancho jest już po rozmowie z Ten Hagiem. Jaką decyzję podjęli?

Romero ma kontrakt do lata 2027 roku i uważamy, że Tottenham powinien wkrótce zagrać o kilka tytułów, aby móc utrzymać „najlepszą drużynę świata”.