Niebywałe spotkanie w Neapolu! Gol Stępińskiego oraz doskonały występ Milika.

0
654
Arkadiusz Milik

Fantastyczne spotkanie oglądaliśmy w Neapolu! Napoli przegrywało 0:1 z Chievo po golu Mariusza Stępińskiego, ale w 89. minucie do akcji wkroczył Arkadiusz Milik, który zdobył bramkę i dołożył asystę. Polacy ożywili swoje drużyny.

Pierwszego gola zdobył Mariusz Stępiński, który w 73. minucie wykazał się świetnym strzałem w „okienko”. Dla Stępińskiego była to trzecia bramka zdobyta w Serie A.

W 89. minucie Arkadiusz Milik odpowiedział na gol Stępińskiego. Dla naszego napastnika był to pierwszy gol od powrotu na boisko po kontuzji. Milik doszedł do podania z głębi pola i strzałem głową do długim słupku doprowadził do wyrównania.

Gdy każdy był przekonany, że mecz skończy się remisem, zwycięską bramkę zdobył Amadou Diawara po asyście Polaka. Tym samym Napoli pozostaje w grze o mistrzostwo Włoch. Drużyna prowadzona przez Maurizio Sarriego wygrała 2-1 i do prowadzącego w tabeli Juventusu traci cztery punkty.

SSC Napoli – Chievo Werona 2:1 (0:0)
0:1 – Mariusz Stępiński 70′
1:1 – Arkadiusz Milik 89′
2:1 – Amadou Diawara 90+3′

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dobra nowina dla Wojciecha Szczęsnego. Włosi nalegają na zmiany w bramce Juventusu Turyn.

Źródło: sportowefakty.wp.pl/sport.onet.pl/eurosport.interia.pl
Zdjęcie główne: Facebook.com