Nottingham Forest kontynuuje czystki w składzie. Zespół opuściło już 11 zawodników

0
0
Czas Harry’ego Artera w Nottingham Forest w końcu dobiega końca. (zdjęcie: Rep of Ireland Player Tracker, x)

Z ilości zawodników, z którymi Nottingham Forrest pożegnało się w letnim okienku transferowym, na boisku można skompletować cały skład. Wcześniej informowano o tym, że „The Tricky Trees” pożegnały się od razu z ośmioma zawodnikami, teraz dołączyli do nich kolejni trzej piłkarze.

Biuro prasowe Nottingham Forrest poinformowało o pożegnaniu trzech zawodników, z czego dwóch, a mianowicie środkowy obrońca Scott McKenna i Loïc Mbe Soh, spędziło sezon na wypożyczeniach, odpowiednio w Kopenhadze i Almere.

Kolejny zawodnik, a mianowicie pomocnik Harry Arter, jest członkiem drużyny i gra w drużynie od września 2020 roku. Jednak pod koniec grudnia skończy 35 lat.

Trabzonspor rozpoczął negocjacje z 27-letnim szkockim obrońcą Scottem McKenną, któremu wygasł kontrakt z Nottingham Forrest.

CZYTAJ: Klub Premier League przedłużył kontrakt doświadczonego obrońcy

Dwa tygodnie wcześniej, Nottingham Forest wystosował komunikat o rozstaniu z bardziej kluczowymi podopiecznymi Nuno Espirito Santo. Niektórzy z nich zakończyli również okres wypożyczenia.

Klub podkreślił, że umowy wypożyczeń Gonzalo Montiela, Divocka Origiego, Giovanniego Reiny, Rodrigo Ribeiro i Nuno Tavaresa nie zostaną przedłużone, a po wygaśnięciu kontraktów zawodnicy wrócą do klubów, do których należą.

CZYTAJ: Pomocnik Tottenhamu został wykluczony ze składu Anglii na Mistrzostwa Europy