Nowy stoper w Barcelonie?

0
45
Evan N'Dicka, zdjęcie z: JuvePolska; Twitter

Evan N’Dicka porozumiał się w sprawie transferu z Eintrachtu Frankfurt do FC Barcelony – pisze niemiecki Sport1.

Powołując się  Sport1, władze klubu ustaliły już warunki kontraktu z Evanem N’Dicką, środkowym obrońcą Eintrachtu Frankfurt i jednym
z najlepszych zawodników na tej pozycji w Bundeslidze. FC Barcelona i N’Dicka porozumieli się, ale transfer nie jest jeszcze ustalony. Barcelona musi podjąć decyzję do początku marca. N’Dicka czeka, a jego kontrakt wygasa latem tego roku – napisał na Twitterze Christopher Michel.

Przeczytaj także: Liverpool przerywa złą passę i wygrywa z Evertonem

Francuzowi kończy się umowa z niemieckim klubem właśnie w czerwcu tego roku. Szanse na jego przedłużenie są iluzoryczne.

– Szanse Eintrachtu na przedłużenie wygasającego latem kontraktu maleją do zera. Philip Holzer , przewodniczący rady nadzorczej powiedział niedawno w wywiadzie dla Frankfurter Rundschau: – Zawsze jest trochę szczątkowej nadziei – czytamy w Sport1.

Przeczytaj jeszcze: Jaki pomysł ma AC Milan na mecz z Tottenhamem?

Ze względu na problemy finansowe, prezesi FC Barcelony najczęściej zwracają uwagę na zawodników, których będą mogli pozyskać na zasadzie wolnego transferu. Na celowniku ma być prawy obrońca, defensywny pomocnik i napastnik.

Jeśli N’Dicka trafi do FC Barcelony, będzie musiał zmierzyć się ze sporą konkurencją. W tym momencie na środku obrony grają Ronald Araujo i Andreas Christensen. Oprócz tego jest jeszcze Eric Garcia.