Obrońca Bayernu Monachium chce przenieść się tego lata do Paris Saint-Germain

0
12
Lucas Hernández zdecydowany na odejście z Bayernu Monachium i hitową przeprowadzkę; zdjęcie: Bayern & Germany: Twitter

Według doniesień z Francji, obrońca Bayernu Monachium Lucas Hernandez chce przenieść się tego lata do Paris Saint-Germain.

Francuz od niedawna rozważał swoją przyszłość po zainteresowaniu paryżan, a teraz według francuskiego serwisu informacyjnego RMC Sport, Hernandez zdecydował, że nie chce przedłużać swojej obecnej umowy z Bawarczykami, do których dołączył w 2019 roku za 85 milionów dolarów z Atletico Madryt, była to rekordowa opłata klubowa.

CZYTAJ: UEFA podjęła decyzję w sprawie Szymona Marciniaka

Lucas Hernandez chce przeforsować przeprowadzkę do Francji tego lata.

Lucas pragnie zmienić klub jeszcze tego lata. Francuz jest kuszony kontraktem przez Paris Saint-Germain.

Mówi się, że oprócz dużej podwyżki, Hernandez otrzyma cztero- lub pięcio-letnią umowę z PSG. Póki co klub nie złożył żadnej oferty Bayernowi, który niechętnie sprzeda wicemistrza świata z 2022 roku i pragnie się z nim dogadać w kwestii nowej umowy. Thomas Tuchel nie traci nadziei. Jak ta saga się dalej potoczy, przekonamy się wkrótce.

Bayern może zostać zmuszony do sprzedaży Hernandeza tego lata, w obawie przed utratą bocznego obrońcy w ramach darmowego transferu w przyszłym roku, ponieważ lewy obrońca ma tylko 12 miesięcy do końca obecnego kontraktu.

CZYTAJ: Paris Saint-Germain chce pozyskać Hernándeza z FC Bayern